241 741 961 (úterý 09:00 - 19:00)

VÝPLET MTB MAVIC CROSSMAX SL SUPERMAX

Doprava zdarma u tohoto zboží
100% garance vrácení zboží

Velikost

skladem - dodání do 2 dnů
24 300 Kč

Dlouholeté kralování modelu Crossmax SLR je minulostí. Mavic připravil ještě lehčí a především pevnější set XC závodních profesionálních kol Crossmax SL. Ty mají nyní nosnost 100 Kg váhy jezdce!!!

Podařilo se to docílit především díky nové převratné technologii opracování celého profilu ráfku technologií ISM 4D. Speciální profilová kontinuální fréza opracuje ráfek na všech místech, kde je přebytečný materiál.

To umožnilo Mavicu vyrobit ráfek širší s pevnějšími stěnami, který má odstraněn materiál tam, kde není potřeba. Jak přední ,tak zadní ráfek je excentrický. To umožnuje vyvážené napnutí paprsků na obou stranách výpletu. Nové profilované Alu (zicral) paprsky, přední odlehčený náboj ( Alu & carbon), Alu osičky a lehké Alu volnoběžné těleso ITS4 jsou zkompletované do excelentního páru zapletených kol pro světové poháry, mistrovské soutěže a ty nejnáročnější hobíky.

Jak přední, tak zadní kolo má 20 paprsků. Rychlá akcelerace je zajištěna efektivním přenosem energie díky volnoběžnému tělesu ITS4 , pevným paprskům a extrémně lehkým ráfkům.

Kola Mavic Crossmax SL jsou kompatibilní jak pro UST, tak klasické pláště s duší. Součástí balení jsou UST ventilky, lehké a velmi spolehlivé rychloupínáky.

Kola jsou kompatibilní u předního kola pouze na vidlici Cannondale Lefty Supermax a u zadního kola na osy šířky 135 i 142mm o průměrech 12 mm i 9 mm. Ke kolům můžete dokoupit i volnoběžné těleso pro kazetu SRAM XX1. Kola se dodávají včetně přepravních vaků.

Model Crossmax SL se vyrábí pouze v provedení INTL = na 6 děr pro uchycení brzdového kotouče.

Potřebujete poradit?
Napište nám!