241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (sobota 09:00 - 14:00)
Předprodej kol 2022

PŘILBA GIRO Montaro MIPS

100% garance vrácení zboží

Velikost

K objednání - na dotaz
4 499 Kč

Další barvy

PŘILBA GIRO Montaro MIPS

PŘILBA GIRO Montaro MIPS

  4 499 Kč

  PŘILBA GIRO Montaro MIPS

  PŘILBA GIRO Montaro MIPS

   4 499 Kč

   PŘILBA GIRO Montaro MIPS

   PŘILBA GIRO Montaro MIPS

    4 499 Kč

    Přilba, kterou si vybral Kamil Tatarkovič pro svoji backcountry výpravu do Etiopie. Skvělá v dlouhých přejezdech pohoří, enduro závodech i na lokálních trailech. I přes svůj velice kompaktní tvar nabízí rozsáhlou ochranu zátylku, a navíc je vybavena technologií MIPS (Multi-Directional Impact Protection System), která může poskytnout zvýšenou ochranu v určitých typech nárazů. Upínací systém je stejný jako v závodních přilbách: Roc Loc Air, který nabízí dokonalé odvětrání čela. Montaro je plně kompatibilní s motokrosovými brýlemi, P.O.V. Plus štítek je polohovatelný s jasně danými pozicemi. Samozřejmostí je i bezpečný držák na Go-Pro kameru.

    UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® Air KONSTRUKCE In-mold (full wrap), MIPS, Roll Cage™ VENTILACE 16 otvorů, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI P.O.V.™ Plus polohovatelný štítek, hydrofilní výstelky VELIKOSTI Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm)

    MIPS JE POHYB POKROK VE VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PŘILEB

    Všechny přilby Giro jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078. Cílem nové technologie MIPS je eliminovat rotační síly, které působí na hlavu v případě pádu. Při nárazu pod jakýmkoliv úhlem systém MIPS umožní, aby se EPS skořepina přilby pootočila nezávisle okolo hlavy jezdce. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, věříme, že technologie MIPS výrazně snižuje množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

    CO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) a jak funguje?

    MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

    Kompletní informace o technologii MIPS najdete na www.MIPSprilby.cz

    DistribuceCZ

    Potřebujete poradit?
    Napište nám!