241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (pondělí 09:00 - 19:00)

Od 22.10.2020

Provoz servisu a Eshopu zachován!

PŘILBA GIRO Chronicle MIPS

100% garance vrácení zboží

Velikost

k objednání - na dotaz
k objednání - na dotaz
2 999 Kč

Další barvy

PŘILBA GIRO Chronicle MIPS

PŘILBA GIRO Chronicle MIPS

  2 999 Kč

  Pokud se vaše typická vyjížďka skládá z technických sjezdů a náročných stoupání, přilba Chronicle MIPS vám poskytne nezbytnou ochranu a komfort v dostupném balení. Design je odladěný od naší prémiové přilby Montaro a nabízí většinu klíčových vlastností: hluboký tvar, rozsáhlou ochranu zátylku a nastavitelný štítek kompatibilní s motokrosovými brýlemi.

  Chronicle MIPS se stala vítězem rozsáhlého testu šesti trailových přileb na serveru pinkbike.com: http://www.pinkbike.com/…ts-2016.html.

  MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

  UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® 5 KONSTRUKCE In-mold, MIPS VENTILACE 14 otvorů, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI P.O.V.™ Plus polohovatelný štítek, Coolmax výstelky VELIKOSTI Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm), XL (61–65 cm)

  MIPS JE POHYB POKROK VE VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PŘILEB

  Všechny přilby Giro jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078. Cílem nové technologie MIPS je eliminovat rotační síly, které působí na hlavu v případě pádu. Při nárazu pod jakýmkoliv úhlem systém MIPS umožní, aby se EPS skořepina přilby pootočila nezávisle okolo hlavy jezdce. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, věříme, že technologie MIPS výrazně snižuje množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

  CO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) a jak funguje?

  MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

  Kompletní informace o technologii MIPS najdete na www.MIPSprilby.cz

  DistribuceCZ

  Potřebujete poradit?
  Napište nám!