241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (čtvrtek 09:00 - 20:00)
Předprodej kol 2022

ETHICSPORT SPORT COFFEE

100% garance vrácení zboží

Velikost

K objednání - na dotaz
50 Kč

Sport Coffee obsahuje pečlivě vybranou směs kvalitní italské kávy a je obohaceno sacharidy s různými rychlostmi absorpce. Přítomnost rychlých sacharidů (fruktóza a dextróza) i pomalých sacharidů (maltodextrin a isomaltulóza) dělá Sport Cofee vhodným produktem pro doplnění energie a povzbuzení během krátkých intenzivních i dlouhých vytrvalostních sportovních aktivit. Sport Coffee potěší milovníky dobré kávy a zároveň poskytne vysoce kvalitní energii.

Italská káva plná energie Vysoký obsah kofeinu 85 mg Se 4 druhy sacharidů Bez konzervantů Bez aspartamu

Informace: Tradiční káva slazená cukrem vytváří rychlou energetickou reakci, ale má vysoký glykemický index a rychlou spotřebu. Sport Coffee kombinuje tradici kávy a vědecké zkušenosti v oblasti energetických potřeb sportovců. Výsledkem je inovativní energetický produkt s chutí kávy a 4 různými sacharidy.

Tento výrobek neobsahuje lepek, proto je vhodný 
i pro lidi trpící celiakií nebo nesnášenlivos­tí lepku.

DOPORUČUJEME PRO:

všechny druhy sportů sportovce, kteří potřebují rychle a intenzivně doplnit energii a to i během intenzivního sportovního výkonu POUŽITÍ A DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

1–2 balení denně. Užívejte kdykoliv během výkonu. Díky rychlým i pomalým sacharidům je Sport Coffee vhodné během krátkých intenzivních i dlouhých vytrvalostních sportovních aktivit.

Tip: při fyzických aktivitách do 1 hodiny doporučujeme 1 balení Sport Coffee bezprostředně před nebo po začátku aktivity.

Potřebujete poradit?
Napište nám!