241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (úterý 09:00 - 19:00)
Předprodej kol 2022

ETHICSPORT RECUPERO EXTREME

100% garance vrácení zboží

Velikost

Skladem ihned na prodejně
95 Kč

Extrémně účinný a komplexní produkt pro sportovce s BCAA, L-alanin-L-Glutamin (ALAGLN), SENSORIL®, GLUTAMINEM, VITAMÍNY A ELEKTROLYTY. RECUPERO EXTREME® je jedničkou ve své kategorii a je určen pro urychlení regenerace a zkracení doby zotavení po náročném fyzickém výkonu. Pomáhá tělu rychle obnovit buněčné živiny a energii.

RECUPERO EXTREME® obsahuje:

Vysoké dávky BCAA L-alanin-L-glutamin (AlaGln) je moderní dipeptid, který podporuje hydrataci a regeneraci. Také má pozitivní vliv na výkon, zejména v horkém počasí. Sensoril® extrahovaný z adaptogenní rostliny vitánie spavé (indický ženšen), vhodný proti fyzické a psychické únavě, který také napomáhá k psychické i fyzické relaxaci. Glutamin (ochrana proti přetrénování) Vitamíny skupiny B (B1, B6, B12) a elektrolyty (Na, Ca, Mg, K) díky kterým přispívá ke snížení únavy i vyčerpání a napomáhá správné funkci svalů, podporuje normální energetický metabolismus.

Tento výrobek neobsahuje lepek, proto je vhodný i pro lidi trpící celiakií.

DOPORUČUJEME PRO:

všechny druhy sportů sportovce, kteří absolvovali velmi intenzivní trénink nebo závod a potřebují efektivně zregenerovat POUŽITÍ A DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

15–30 minut po výkonu rozpusťte 1 sáček v 250 ml – 300 ml vody.

Potřebujete poradit?
Napište nám!