241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (neděle zavřeno)
Předprodej kol 2022

ETHICSPORT PROTEIN XTR

100% garance vrácení zboží

Velikost

Protein XTR® je 100 % syrovátkový protein bohatý na bílkoviny, vyrobený procesem CFM (mikro a ultra filtrace). Díky revoluční technologii výroby je Protein XTR® produktem s nejvyšší možnou biologickou hodnotou, vysokým obsahem BCAA a využitelností pro lidské tělo. Hlavní výhodou je okamžitá vstřebatelnost, čímž umožnuje přijmout maximální množství bílkovin a to z něj dělá ideální protein pro každého, kdo potřebuje dodat organismu nejkvalitnější zdroj bílkovin s maximálním množstvím aminokyselin. Umožňuje rychlejší regeneraci a zlepšení dusíkové bilance, což je důležité pro optimální výkon. Protein XTR® je vysoce stravitelný a má příjemnou a přirozenou chuť.

Protein XTR® je 100% syrovátkový protein nejvyšší kvality:

jedná se o unikátní formuli vyvinutou vědeckým týmem EthicSport
speciální směs WPI a WPC pro sekvenční uvolňování

kompletní spektrum aminokyselin s vysokou koncentrací BCAA (22 %)
, EAA (46%)
vysoká biologická hodnota (104 )
bez lepku

bez přidaných cukrů

slazeno bez aspartamu

okamžitě rozpustný

výborně stravitelný
vhodný i pro vegetariány

Protein XTR® obsahuje také vysoké množství bílkovinných frakcí jako Beta-laktoglobulin, Alfa-laktalbumin, Glycomacropeptid, imunoglobulin, sérový albumin a důležitou látku laktoferrin, která je účinná v boji proti mikroorganismům způsobujícím gastroenterickou infekci (v trávicí soustavě), protože potlačuje růst bakterií (včetně některých patogenních). Je naopak prospěšná pro růst přínosných bakterií a reguluje absorpci železa. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a zároveň k dobrému stavu kostí.

Vitamin B6, který je obsažen v tomto produktu přispívá ke správnému metabolismu bílkovin a glykogenu a správnému energetickému metabolismu. Pomáhá také ke snížen íúnavy a vyčerpání.

Tento výrobek neobsahuje lepek ani laktózu proto je vhodný i pro lidi trpící celiakií nebo intolerancí na laktózu.

Potřebujete poradit?
Napište nám!