241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (neděle zavřeno)
Předprodej kol 2022

DRŽÁK SP Multi activity bundle Universal interface

100% garance vrácení zboží

Velikost

Tímto produktem vám představujeme maximálně univerzální & praktické propojení 4ks SP CONNECT komponentů v jednom balení.

Jak je již z názvu produktu patrné “SP Multi Activity Bundle Universal Interface” je skladbou jednotlivých produktů určen pro širokou škálu sportovních, ale i běžných aktivit.

Díky “SP Universal Interface” máte zajištěnou maximální možnou kompatibilitu s libovolným telefonem či ochranným krytem, který je k dostání na současném trhu

Za pomoci “SP Universal Mountu” pohodlně upevníte váš telefon na jakýkoliv rám o průměru 20–33mm. (kočárky, káry, řídítka, zábradlí, etc.)

Stabilitu upevnění & na-volené polohy bezpečně zajistí silikonový polster na vnitřní straně strapu.

Pro pracovní cesty spolehlivě poslouží “SP Vent Mount”!

V rámci fitness aktivit maximálně oceníte komfortní “SP Runnig Band”!

Zakoupením jakéhokoliv balení z řady SP CONNECT BUNDLE uspoříte až 30% z celkové ceny, a to v porovnání s individuálním nákupem produktů, které jsou obsahem jednotlivých sportovních témat SP CONNECT BUNDLE.

Obsah balení “SP Multi Activity Bundle Universal Interface”

SP Universal Interface SP Universal Mount SP Runnig Band SP Vent Mount Popis produktů z obsahu “SP Multi Activity Bundle”:

  1. “SP Universal Interface”;

S „SP Universal Interface” se vám otevřou brány do světa SP Connect systému, a jedinečná možnost maximalizace funkce libovolného ochranného krytu na vašem telefonu!

Díky MicroRail systému, který je základem „SP Universal Interface” můžete naplno využít všechna inovativní příslušenství z produktové řady SP Connect.

“SP Universal Interface” je díky speciálně vvinuté směsi možné bez rizika poškození implementovat nejen na váš ochranný kryt, ale i na tělo vašeho telefonu.

“SP Universal Interface(vlas­tnosti&parame­try);

MicroRail systém Tenký 2,5mm. Nebrání používání tlačítek a portů Připraven k použití ihned Kompatibilní se všemi telephony aktuálního trhu!!! “SP Universal Mount” Rychlé připnutí, které nabízí řešení do mnoha situací!

Za pomoci “SP Universal Mount” je možné připnout libovolný SP CONNECT produkt k rámům, a tyčím s průměry od 20 do 33 mm. Velmi snadně, a rychle si “SP Universal Mount” přizpůsobíte dle potřeby. Díky 360stupňové rotaci mate k dispozici ten nejvyšší komfort pro všechna (SP Connect, GoPro, SP Gadgets) kompatibilní zařízení.

“SP Universal Mount” (vlastnosti&pa­rametry);

Rychlé a snadno přizpůsobitelné 360° rotace Šíře objímky: 20–33 mm Stabilní díky silikonovému polstru 2 různě dlouhé objímky Suchý zip Kompatibilní s SP Connect Kompatibilní s SP Gadgets Kompatibilní s GoPro

  1. “SP Runnig Band”;

S telefonem vždy po/na ruce – SP Connect RUNNING BAND

“SP Running Band” je elegantní, a velmi praktické řešení, jak si užívat oblíbenou hudbu, a chytré fitness aplikace v průběhu sportovních aktivit.

Pásek je navržen & vyroben z velmi komfortního neoprenu, pro maximální možnou prodyšnost je v mnoha bodech perforován.

Aby jste byli vidět i po setmění bezpečně zajistí přítomnost reflexních odrazných pruhů!

Velmi praktická je přítomnost kapsičky, pro příápadné uložení klíčku od vaší fitness skřínky.

Navrženo, a vyrobeno v líbivém modrém provedení.

“SP Runnig Band” (vlastnosti &parametry);

Upínací destička Provedeno z komfortního elastického neoprenu Reflexní, a odrazné pruhy Bodově perforován ⇒ prodyšný Skrytá kapsa na klíče/peníze Kompatibilní s SP Connect Kompatibilní s SP Gadgets Kompatibilní s GoPro Lehké a přizpůsobitelné (22–36cm.) 4)“SP Vent Mount”;

Rychlá, snadná, a velmi komfortní uživatelská obsluha, pro libovolný ventilátor ve vašem voze to je “SP Vent Mount”!

“SP Vent Mount” je univerzální řešení, pro instalaci & uchycení vašeho telefonu skrze ventilator vašeho vozu. Toto řešení funguje pouze ve spojitosti s “SP Phone Case” čímž je obsah “SP Car Bundle” jasně definován.

“SP Vent Mount” nabízí 360° disk, který lze uzamknout v libovolné pozici. Je zcela na vás, zda-li upevníte telefon na výšku nebo na šířku.

Duální upínací destička umožňuje rychlou, a bezproblémovou instalaci.

“SP Vent Mount” (vlastnosti&pa­rametry);

Duální upínací destička rychlá a bezpečná instalace 360° polohování polohový zámek Jendoduchá instalace a deinstalace

Potřebujete poradit?
Napište nám!