241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (pondělí 09:00 - 19:00)
Předprodej kol 2022

DRŽÁK SP CAR bundle universal interface

100% garance vrácení zboží

Velikost

Tento product vám nabízí velmi praktické, a maximálně univerzální spojení celkem 2ks SP CONNECT komponentů do jednoho unikátního balení.

Jak je již z názvu produktu patrné “CAR BUNDLE UNIVERSAL INTERFACE”, je skladbou jednotlivých produktů určen především pro potřeby řidičů, a obchodních cestujících kteří potřebují mít telefon stale po ruce, a pod kontrolou.

Zakoupením jakéhokoliv balení z řady SP CONNECT BUNDLE uspoříte až 30% z celkové ceny, a to v porovnání s individuálním nákupem produktů, které jsou obsahem jednotlivých sportovních témat SP CONNECT BUNDLE.

Obsah balení “SP CAR BUNDLE II UNIVERSAL INTERFACE”;

SP Universal Interface SP Suction Mount

Popis produktů z obsahu “SP Bike Bundle II Universal Interface”:

“SP Universal Interface”;

Díky „SP Universal Interface” se vám otevřou brány do světa SP Connect systému, a jedinečná možnost maximalizace funkce libovolného ochranného krytu na vašem telefonu!

Díky MicroRail systému, který je základem „SP Universal Interface” můžete naplno využít všechna inovativní příslušenství z produktové řady SP Connect.

“SP Universal Interface” je díky speciálně vvinuté směsi možné bez rizika poškození implementovat nejen na váš ochranný kryt, ale i na tělo vašeho telefonu.

“SP Universal Interface(vlas­tnosti&parame­try);

MicroRail systém Tenký 2,5mm. Nebrání používání tlačítek a portů Připraven k použití ihned Kompatibilní se všemi telephony aktuálního trhu!!!

“SP Suction Mount”

To nejrychlejší řešení, pro ukotvení na hladké povrchy vám vždy & spolehlivě zajistí “SP Suction Mount”

Tato elegantní, a spolehlivá přísavka nabízí stabilní, a bleskové řešení pro ukotvení vašeho telefonu nejen v autě či na desku pracovního stolu. Váš telefon budete mít stále po ruce, a pod kontrolou.

Díky 360° otočné hlavici do které upevníte váš telefon si snadno na-volíte obrazovku do vašeho zorného pole! Upevnění probíhá prostřednictvím usazovací destičky ta vám zajistí maximálně rychlé vložení či vysunutí.

Pokud však ještě vaším telefonem po-otočíte o 90° bude zámek o to pevnější!

“SP Suction Mount” (vlastnosti&pa­rametry);

360° otáčení Dvojitá upínací destička Maximální stabilita Jednoduchá instalace a de-instalace

Potřebujete poradit?
Napište nám!