PRODEJNA od 9.4. OTEVŘENA! Přijďte si vybrat kolo. Více informací zde
241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (sobota 09:00 - 14:00)

Jediné v ČR

Calirornská firma Crank Brothers razící své motto: "Je podivuhodné, že jsme na takto jednoduché věci přišli až dnes" doslova šokovala cyklistickou veřejnost obrovským zájmem o jejich pedály. Nabídku šlehačů jsme již představovali. Model Ti - Egg Beater je ideální kombinace váhy, funkčnosti a ceny. Nafocený exemplář je skutečně první a v tuto chvíli jediný kus v Čechách.

Pedály MTB Ti-Egg - 5.490,-Kč

Jediné v ČR
Jediné v ČR
Jediné v ČR

album: Jediné v ČR

Krása něco stojí

Sram je jediná značka, alespoň částečně schopná v řazení konkurovat gigantickému Shimanu. Každoročně bojuje o svůj díl na trhu a nutno dodat, že úspěšně. Letos je připraven technologický a designový klenot X.0.
Přehazovačka - "perla" s váhou 200 gramů z karbonu, cnc obrobeného duralu a titanové pružiny Řazení - rovněž s váhou 200 gramů včetně lanek z kompozitu (grilonu) Pro porovnání váha XT 245 gramů (přehazovačka) a 248 gramů (řazení), docela výrazná úspora. Co? Vždyť ale krása něco stojí, to víme.

Přehazovačka X.0 - 9.490,- Kč
Řazení X.0 - 3.590,- Kč

Krása něco stojí
Krása něco stojí
Krása něco stojí

album: Krása něco stojí

Tinker Juarez

Vždy byl ve světě tlustých plášťů, kam přišel z bikrosu až ve svých 24 letech, tedy poměrně pozdě, považován za nekonformního jezdce, a to nejen kvůli vzhledu, ale také pro svůj závodní styl. Dlouho se bránil nástupu nášlapných pedálů a odpružených vidlic. V dobách, kdy hájil barvy značky Klein, si celkem pravidelně vybíral starší modely rámů, a dodnes třeba nepoužívá rohy na řídítkách.

Martin Havlena

V případě významných výročí je zvykem používat velká slova. "Stojíme na prahu...', "Slavnostně jsme završili dekádu...", "Oslavíme jubileum..." a podobně. Ne tak u Authora, který právě na přelomu srpna a září představí již svou desátou kolekci. Z pohledu krátké historie volného obchodování na našem území, směnitelnosti koruny a propustnosti západních hranic a také z pohledu kratičké celosvětové historie horské cyklistiky a ještě kratší historie horské cyklistiky naší, je deset let doba maximální.

Co nového v Hafnu v silniční cyklistice VI