241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (neděle zavřeno)
Předprodej kol 2022

Za Canonem do ráje

V roce 1991 se v inzerci časopisu Peloton psalo "Nákup kol Scott, Longus a Cannondale podle katalogu v obchodě v Německu jen 15 km od hraničního přechodu Rozvadov vám zprostředkuje a domluví Bike Trading Agency - Michal Vokolek".
Od té doby uplynula řada let, leckde zmizely anglické názvy, ale Michal Vokolek zůstal a společně se značkou Cannondale stojí v Čechách na hodně silných základech a rok co rok společně prohlubují dobrý zvuk těchto kultovních kol.
Polovina února je přesně ten termín, kdy je čas věnovat se odbornému růstu lidí z jeho teamu a proto uspořádal společně s firmou Roberta Štěrby odborné školení zaměřené jen a jen na tuto značku. Díky poutavému a vysoce odbornému výkladu jsme se dozvěděli co je třetí generace tepelného zpracování, které technologie přestávají používat v době kdy je konkurence zavádí, co je navíjení karbonu, co dvojitý spoj karbonu a prostě proč jsou prostě tam kde jsou.
Hotýlek uprostřed Českého ráje skýtal po dva dny klid a potřebné zázemí všem zúčastněným.

Sobotní večer jsme strávili v soukromém pivovaru u nedalekého zámku v Dětenicích. Mimořádné prostředí, krásný zámek s velkou zahradou, možnost exkurse do rodinného pivovaru, skvělé a silné pivo vařené podle receptu středověkých rytířů (více : www.detenice.cz ). Rozhodně doporučujeme navštívit.

A protože to všechno bylo o kolech na závěr se podívejte na silniční speciál pro závodní team Cannondale na letošní sezónu. A ještě něco navíc:
Víte co udělalo letos největší radost Michalovi Vokolkovi? Ani nemůžete, svěřil se nám právě tento víkend. A je to jednoduché. Ploché řidítka a představec FSA právě na těchto teamových kolech, kde efesáčka vytlačila RAM řidítka Cinelli. On je jak určitě víte zároveň zástupcem i této značky.