241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (pondělí 09:00 - 19:00)
Předprodej kol 2022

Quick CX Carbon Ultimate - kolo budoucnosti již dnes u Štěrby

Quick CX Carbon Ultimate - kolo budoucnosti již dnes u Štěrby

Quick CX Carbon Ultimate

Ekologie, čisté životní prostředí a pohyb na čerstvém vzduchu. To vše jsou dnes, společně se stále častějším dojížděním do práce  na kole, dnešní trendy moderní společnosti.

Nemůžeme se proto divit, že s přáním stavby kola na pravidelné cesty do práce přichází lidé, kteří ještě nedávno pozorovali blázny na kolech z oken svých luxusních služebních vozů.

Nastává možná doba kdy krásné kolo bude stejně ceněné jako vlastnictví značek typu Mercedes, Bentley....

Cannondale Quick CX Ultimate má dobře našlápnuto k tomu takovým klenotem být.

Designově povedený rám z carbonu, špičková kola Mavic, komponenty Shimano XTR a carbonové doplňky FSA nenechají nikoho na pochybách, že mají tu čest s výjimečným kolem, které jen podtrhuje osobnost majitele.

Sluší se dodat, že standartně je toto kolo vybaveno sadou zapletených kol DT Swiss R1900 a obuto do plášťů Schwalbe CX s kevlarovou patkou. My jsme ovšem tuto karbonovou "modelku" pro účely focení oblékli do setu MAVIC se silničními plášti Schwalbe Ultremo. Cannondale Quick CX Carbon Ultimate v naší fotogalerii je tak hlavně inspirací, nebo vizí, jaké kolo může parkovat ve Vaší kanceláři a zpříjemnit cestu do práce, domů a o víkendu na výlet s přáteli.

Fotogalerii najdete ZDE.      

Cannondale Quick CX Carbon Ultimate