241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (neděle zavřeno)
Předprodej kol 2022

Obchodní podmínky

obchodní společnosti Robert Štěrba a spol., spol. s r.o. se sídlem Severozápadní I 2771/27,141 00 Praha 4,IČO 47123125 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,oddíl C, vložka 12749 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sterba-kola.cz.

Informační povinnost dle § 25 ZoET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky (dále jen "obchodní podmínky" obchodní společnosti Robert Štěrba  a spol., spol. s r.o. se sídlem Severozápadní I 2771/27, Praha 4, 141 00; IČO: 47123125, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 12749 (dále jen „prodávající“), upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb,občanský zákoník(dále jen "občanský zákoník") vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy(dále jen "kupní smlouva") uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou - spotřebitelem (dále jen "kupující") prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.sterba-kola.cz (dále jen "webová stránka"), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen "webové rozhraní obchodu").

Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

Následující část: 2. UŽIVATELSKÝ ÚČET »