241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (neděle zavřeno)
Předprodej kol 2022

Nová prodejna - Štěrba jízdní kola.

ProdejnaSezónu letos opravdu začínáme s plnou parádou. Nová kola modelové řady 2008 jsou už ve skladech připravena na prodej a vystavena na prodejně. Zboží se již v policích těší na své budoucí majitele, prostě všechno tak, jako každé předjaří ve správné speciálce. O proti rokům předchozím je tu však podstatná změna.

Díky dlouhým jednáním se nám podařilo získat bývalé sklepy k rekonstrukci ve dvoře naší prodejny. Našim stálým zákazníkům určitě neunikl čilý stavební ruch v průběhu zimy. Vyklízení, nové omítky, malování a v neposlední řadě výběr nábytku, to vše dalo vzniknout naší nové prodejně. Jejím cílem bude oproti stávajícím prostorům nabídnout daleko lepší možnost vystavení zboží v tomto případě textilu, obuvi a helem. V naší staré prodejně zůstane zachován prodej kol, odpružených vidlic ( Marzocchi, Rock Shox, Fox, Manitou ), plášťů ( Hutchinson, Ritchey, Maxxis ), cyklo komputerů ( Cateye, Cyclosport ), osvětlení ( Cateye, Blackburn, Author ) atd.

Potřeba nového prostoru vzešla z nutnosti nabídnout lepší podmínky především pro Vás, naše zákazníky. Nemožnost vystavit veškerý nabízený sortiment, malá zkušební kabinka, problematická průchodnost prodejnou jak pro obsluhu, tak pro Vás, a i mnoho dalších „drobností“, to vše byl motor pro nás ve firmě k radikální změně.

  • První změna je již zmiňovaná prodejna. Dvě zkušební kabinky, větší plocha na vystavení textilu(  Pearl Izumi, Cannondale, Northwave, Briko, Louis Garneau, Specialized ), helem ( Giro a Bell ), batohů ( Camelbak ), brejlí ( Rudy Project, Oakley, Uvex, Giro ), cyklistických treter ( Sidi,  Northwave, Specialized, Cannondale ) a dalších drobností.
  • Druhá změna je příjem oprav a servis, který se přesunul kompletně do zadní části dvora, kde naši proškolení mechanici od Vás budou přijímat opravy jak garanční tak běžné před, či posezónní.
  • Třetí změnou bude oddělení „technického sortimentu“ od textilu, ten Vám nabídneme v původním prostoru prodejny v domě, stejně tak s u nás zavedenými značkami kol (Author, Merida, GT, Cannondale).

Další změny? Jsou v přípravě, ale vyzradit vše by nebylo to pravé.

Doufáme, že veškeré novinky Vám zpříjemní chvíle nákupu u nás, a pokud by jste měli jen cestu kolem, přijďte se  k nám určitě podívat.

 

Obrázková galerie ZDE

                                                                                                              ko