241 741 961 info@sterba-kola.cz
241 741 961 (pondělí 09:00 - 19:00)
Předprodej kol 2022

Dávejte si bacha - na kolo! 4.2.2013

kocaV dobách nepříliš vlídného počasí máme svoje kolo většinou uskladněno. Někdo ho má v garáži, jiní se nebojí a dají ho do sklepa. Ti z nás, kteří mají ke svému kolu trochu hlubší vztah a navíc nemají moc prostoru, ho obvykle uskladní někde v bytě. Kolo se tak stává součástí interiéru.
Pokud máte kočičího mazlíčka, máte o zábavu opravdu postaráno. Kočka sedící na sedle může sice vypadat velice legračně a roztomile. Ovšem nenechte se zmást. Kočka v tomto případě bere kolo buď jako vetřelce nebo jako doplněk. Výsledek je však stejný. Kočka, která se mazlí téměř o všechno nezapomene na kole (pláštích) zanechat svoje chlupy.

Dráty jí poslouží jako párátka a mezizubní kartáčky. Plášťě a sedlo jako obrušovač drápků. Pokud kočku vyplašíte při jejích útočných manévrech, okamžitě si uvědomí co bude následovat a začne utíkat. V takovém případě může zavadit o kolo tak, že se spadne a může poškodit rám a podlahu.
Doporučuji proto nechat kočku kočkou, stejně si bude dělat co chce a před každou vyjížďkou kolo zkontrolovat, ať vás něco nepřekvapí :).

 
Hezký den!