Heuréka Facebook Youtube
  • Facebook
  • Přihlášení
  • Registrace

Šterba kola

Informace Informace

Merida na výstavě FOR BIKES

Přijďte se podívat na novou kolekci Merida 2017 ve dnech 31. 3. až 2. 4. na výstavu FOR BIKES.

Zavřeno 13.3.2017

Zavřeno 13.3.2017

Vážení zákazníci,

 

z technických důvodů budeme mít v pondělí 13.3.2017 otevřeno až od 16 hodin.

Děkujeme za pochopení

Štěrba Team

Najdete nás na FOR BIKES

Najdete nás na FOR BIKES

Přijďte za námi na For Bikes!

Tak jako každý rok i letos nás můžete navštívit na veletrhu For Bikes, který se uskuteční o prvním dubnovém víkendu od 31. 3. do 2. 4. Náš stánek najdete v hale 2A a uvidíte na něm průřez kolekcemi značek Cannondale, GT Bicycles a Sram.

Na co se můžete těšit?

 

Author Direct

Author Direct

Author Direct - je způsob prodeje kol Author vyšší třídy prostřednictvím vybraných obchodů (velmi omezený počet prodejců) za velmi atraktivní ceny. Znamená to, že nikde jinde, než právě v těchto 15ti exklusivních showroomech v ČR si nebudete moci kolo prohlédnout ani objednat.

Více informací najde na www.authordirect.cz

 

Naše prodejna samozřejmě toto označení má.

JEDNÁ SE O TYTO KOLA:

Představení produktů Mavic 2017 pro veřejnost s odbornou přednáškou

Představení produktů Mavic 2017 pro veřejnost s odbornou přednáškou

Týden plný Mavicu. Tak by se dala nazvat prezentace produktů 2017 značky Mavic na prodejně Štěrba kola v Praze. Od úterý 24.ledna až do soboty 28.ledna můžete shlédnout prezentaci novinek zapletených kol, treter a přileb.

V úterý 24.1. proběhne na prodejně autogramiáda našich dráhových sprinterů od 16. do 17. hodin, Sáry Kaňkovské a Martina Čechnama - mistrů světa. V programu je i odborná prezentace historie, novinek a technologií značky Mavic.

Ochutnat můžete i francouzské víno a sýr. Další prezentace již bez autogramiády, proběhne ve čtvrtek 26.ledna od 17. hodin. Představíme všechny karbonové novinky jak pro silnici, tak MTB a další produkty z kolekce 2017. Zajímavá je široká škála silničních a MTB plášťů. Podívat se na produkty, popřípadě je hned koupit, můžete po celý týden od úterý do soboty. V případě zájmu o autogramiádu v úterý, nebo čtvrteční prezentaci se raději z důvodu omezených míst registrujte přímo ve firmě Šterba kola. tel: 241 741 961

ŠTĚRBA-KOLA.cz | GlobalDat a.s. eshop a webdesign, © 2003-2016 ŠTĚRBA KOLA